VDO (CONTINENTAL)

Značka VDO jako součást koncernu Continental zahájila své aktivity v oblasti vstřikovacích systémů v roce 2000, kdy započala spolupráci s koncernem PSA. Výsledkem této spolupráce je montáž vstřikovacích systému common rail do motorů 2,0 HDI, 2,0 HDI/TDCI, 1,4 HDI/TDCI a 2,7 HDI/TDCI a nejnověji též 3,6TDCi (Range Rover), 1,6 HDI (PSA) a 1,6TDi (Volkswagen).

 

Původní značka Siemens VDO již neexistuje, společnost CONTINENTAL používá v aftermarketu značku VDO, čímž vznikl další obr v oboru. 

Zcela unikátním výrobkem společnosti Continental je pak systém vstřikování nafty nazvaný P-PD neboli Piezo - Pumpe - Duese (elektronicky ovládané piezo sdružené vstřikovače), které používá např. Škoda Octavia RS (2,0TDi, 125kW, 350Nm).

 

Společnost Continental je jediná mezi konkurenty v oboru vysokotlakého vstřikování nafty, která nemá žádnou dieselovou historii až do roku 2000, kdy přišla na trh (ještě pod značkou Siemens VDO) rovnou se systémem common rail a rovnou s piezo-efektem ovládanými vstřikovači. Na rozdíl od konkurentů dodává společnost Continental pouze systémy s piezoelektricky řízenými vstřikovači.

Jako zajímavost lze uvést, že společnost Continental vyrábí od konce roku 2006 vysokotlaká čerpadla systému common rail v České republice - ve svém trutnovském závodě.

 

Nejdůležitější odběratelé vysokotlakých systémů vstřikování nafty u této společnosti jsou: Ford, Peugeot, Citroen, Mazda, Volvo, Jaguar, Land Rover, Volkswagen, Audi, Škoda, Seat, Suzuki, Sonalica

 

Do hlavní agendy Continentalu se řadí

  • Piezzoelektricky ovládané vstřikování nafty - piezo common rail a piezo pumpe duese

  • Montáž komponent systému common rail SIEMENS VDO

  • Naftová vstřikovací čerpadla Nový motor 1,6TDi Volkswagen se vstřikováním nafty SVDO

Rozpis aplikací a ceník vstřikovačů, čerpadel a dalších dílů systémů common rail

 

Vstřikovače nafty

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.