Společnost R.A.S.E.D. byla založena v roce 1961 v italském Miláně. Specializuje se na komponenty pro všechny druhy dieselových vstřikovacích čerpadel a součástí do nich i sdružených vstřikovačů.

R.A.S.E.D. vyrábí pak zboží pod registrovanou značkou Spaco Diesel a vzhledem k technologickým zkušenostem zaručují stálou kvalitu výrobků ukotvenou mezi zákazníky po celém světě.

Distribuční síť této společnosti je velmi rozšířená, jedná se o více než 100 zemí. V průběhu let vybudovala silnou obchodní, partnerskou a technickou základnu s výrobci dieselových motorů, velkoobchodními sítěmi s náhradními díly pro servisy a opravy čerpadel i se společnostmi zajišťující repasy.

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.