Sirini_logo.png

Již více než 65 let společnost Sirini S.R.L. vyrábí kvalitní mechanické díly. Naše dílny mají nejmodernější dostupné mechanizované vybavení a naši zaměstnanci mají potřebné „know-how“. I v současnosti je společnost schopna konkurovat na trhu a garantovat optimální výsledky v produkci.

Společnost vznikla jako vysoce-precizní dílna a tento status si i nadále udržujeme, proto se specializujeme na designování a výrobu prototypů mechanických dílů na zakázku.

V průběhu let společnost vyvinula řadu produktů pro dieselový automobilový průmysl. Zaměřuje se na výrobu nářadí, dieselových náhradních dílů, vybavení pro testovací stanice (Bosch, Delphi-Lucas/Hartridge, Rabotti etc.) a pro všechny dieselové vstřikovací systémy (tradiční, elektronické a Common-railové).

Zároveň se zaměřuje na výrobu vybavení pro testování vstřikovacích čerpadel, Common-railových vstřikovačů a čerpadel.  Využíváme soustruhy nové generace (CAD-CAM systémy), stroje a systém pro kontrolu kvalty (3D TESA MICRO-HITE). Od počátku se společnost snaží stavět na: Efektivitě, Kvalitě, přesnosti, serióznosti a službám zákazníkům. Cílem je dosažení plné spokojenosti zákazníků tím, že vyrábí své produkty ve velmi vysokou kvalitou a přesností.  

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.