fratelli bosio logo.jpg

Společnost Fratelli Bosio byla založena roku 1929 v Turíně Pietrem a Augustem Bosio jakožto první výrobce vstřikovacích trysek a náhradních dílů do čerpadel dieselových motorů v Itálii. Společnost rychle rostla a během několika let se stala významným zaměstnavatelem regionu. 

V současnosti je společnost stále v rukou původních majitelů a zaměřuje na produkci trysek pro vstřikovací systémy. Produkty Fratelli Bosio se uplatňují nejen v osobních a nákladních automobilech, ale i autobusech, zemědělských a průmyslových strojích, lodních motorech nebo moderních výkonných motorových člunech.

Fratelli Bosio si zakládá na konstantní vysoké kvalitě svých produktů, jež jsou používány ve světě dieselových motorů. Pyšní se významnými investicemi do technologických inovací, v posledních letech spojených mj. s bojem proti hluku a znečištění ovzduší.

 

Specialitou společnosti jsou pak pro určité typy automobilů trysky Powerplus, mezi jejichž kladné vlastnosti se řadí zejména preciznější zpracování zajišťující:

  • vyšší výkon a pružnost motoru, s nižší spotřebou díky využití paliva a omezenou kouřivostí

  • větší rezistenci vůči opotřebení a teplotám a tím i vyšší životnost

  • minimální obtékání paliva okolo jehly a kvalitnější atomizace vstřikovaného paliva

FB_exteriér.jpg

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.