firad logo.png

Společnost Firad S.p.A. působí na globálním trhu s dieselovými vstřikovacími systémy již více než 40 let a nabízí sortiment trysek a palivových ventilů s širokým polem uplatnění od osobních automobilů, po menší lodní motory.

Vůle uspět a kontinuální investice do programů společnosti umožňují uspokojovat nejen stále rostoucí požadavky zákazníků a zároveň dosahování stále kvalitnějších produktů, ale i vývoj nových produktů ve spolupráci s předními světovými výrobci motorů.

Základní filosofie společnosti Firad S.p.A. je definována jejich motem „Krok vpřed v technologiích“, cílem je inovace a zlepšování a současně zachování garantované kvality a spolehlivosti produktů.

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.