DENSO2 logo.jpg

Společnost DENSO Corporation jako 3. největší globální výrobce autodílů, mateřská společnost společnosti DENSO EUROPE B.V. zahájila své aktivity v oblasti vstřikovacích systémů v 60. letech 20. století zakoupením licence společnosti Bosch. Od té doby DENSO intenzivně investuje do tohoto perspektivního oboru, výsledkem čehož jsou nejprogresivnější vstřikovací systémy jako COMMON RAIL. Výrobky této společnosti již nadále nenesou označení Nippondenso, ale DENSO.

Japonská mateřská společnost Denso Corporation odpověděla na rostoucí trh v odvětví automobilových klimatizací výstavbou výrobního závodu Denso manufacturing Czech Republic v liberecké průmyslové zóně. Sériová výroba v tomto závodu započala v první polovině roku 2003 a provoz oficiálně zahájila v roce 2004.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejdůležitější továrny společnosti DENSO Diesel Systems se nachází v Japonsku, Koreji, Thajsku, USA, Maďarsku i dalších zemích.

 

Aktuálně vyráběné vstřikovací systémy nafty společnosti DENSO:

  • vstřikovací čerpadla řadová mechanicky i elektronicky řízená,

  • elektronicky řízená vstřikovací čerpadla ECDV3, ECDV4, ECDV5, ECDV5,

  • systémy common rail s vysokotlakými čerpadly HP0, HP2, HP3, HP4 a vstřikovači G0, G1 a piezovstřikovači P1.

Mezi největší zákazníky společnosti DENSO (vysokotlaké vstřikování nafty) lze řadit firmy jako Toyota, Ford, Mazda, Mitsubishi, Renault, Nissan, Kubota, Komatsu, Peugeot, Citroen, Fiat, Land Rover, Cummins, John Deere, Subaru, Daihatsu nebo Isuzu.

Společnost Denso se také významně podílí na dodávkách pro systém odlučování oxidů dusíku DNPR označovaný u společnosti Toyota jako D-CAT. Společnost Denso produkuje dohromady se společností Bosch odlučovače pevných částic (DPF) ve společné továrně v Polsku.

denso-budova.jpg

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.