SRN MI S.r.l. je nová společnost, která se nicméně může chlubit svými dlouholetými zkušenostmi a know-how z oboru.

 

Zakladatel společnosti Ferruccio Sirini nabral své více než dvacetileté zkušenosti v rodinné společnosti Sirini s.r.l., kde měl na starosti vše týkající se designu a technických záležitostí. Zároveň byl i ředitelem oddělení inovací společnosti.

 

Jeho záliba v inovativních řešeních zajistila společnosti přední roli v oboru vstřikovacích systémů.

Jeho společnosti SRN, v součastnosti ve fázi start-upu, je exkluzivní distributor pro zboží a služby společnosti Carbon Zapp v Itálii . Carbon Zapp je přední světový výrobce inovativních řešení pro testování, kontrolu a repasování vstřikovačů paliva a dieselových Common-Railových systémů.

 

V průběhu let měla a má společnost Carbon Zapp za cíl vývoj a výrobu alternativních a inovativních revolučních systémů, které si zachovávají velmi vysokou kvalitu a spolehlivost za bezkonkurenční ceny.

Společnost SRN se kromě distribuce produktů Carbon Zapp aktivně podílí na vývoji a realizaci nových produktových řad a i proto lze očekávat, že se tato spolupráce bude nadále rozvíjet a pokračovat. 

 

Výcvikové kurzy

Společnost SRN s.r.l. nabízí školící a předváděcí kurzy na celý sortiment systémů společnosti Carbon Zapp.

Společnost má zkušenosti s organizováním kurzů pro systémy Carbon Zapp jak na dálku, tak i se školením přímo ve výcvikovém centru společnosti SRN-MI v Miláně. Rovněž nabízí poradenské služby a poprodejní asistenci, tak aby si zákazník mohl vybrat vybavení, které mu bude plně vyhovovat a splňovat vše co zákazník vyžaduje.

Nabízí školení  na common-rail a Cam-Box DGIC simulátorech, specializované B-to-B školení a nebo skupinové kurzy (až pro 3 osoby) pro common-railové vstřikovací systémy a palivové čerpadla. Tato školení jsou určena pro začínající společnosti. 

 

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.