Vznik společnosti se datuje už do roku 1932 a dodnes se řadí mezi jednoho z vedoucích dodavatelů zážehových a vznětových motorů, nabízející komplexní a řady inovativních a spolehlivých řešení na míru. Perkins Engines Company Limited je dceřiná firma společnosti Caterpillar Inc., se zastoupením v Brazílii, Číně, Indii, Japonsku, Singapuru, Spojeném Království či USA.

Sortiment zboží

Perkins nabízí vznětové a zážehové motory v rozmezí 4-2000kW/5-2800 hp, jejichž kvalita se opírá o více než 85leté zkušenosti a produkční kapacitu až 800 000 kusů za rok.

 

Vyrábí je pro následující oblasti:

  • Průmyslový/stavební trh – motory Perkins jsou využívány v rypadlech, rypadlových a kolových nakladačích, vysokozdvižných strojích, teleskopických manipulátorech, kompresorech a dalších stavebních strojích. Tyto motory se vyznačují kompaktním provedením s vysokou mírou výkonu.

  • Zemědělství – motory společnosti se uplatňují v těžší technice na farmách a v lesích i v lehčí na zahradách. Mezi jejich přednosti patří především nízké náklady na údržbu při současném dodržování emisních norem.

  • Lodní doprava – motory se využívají pro komerční i rekreační plavidla s možností výroby energie přímo na palubě. Typická je pro ně dlouhá životnost, spolehlivost, nehlučnost a nízké emise.

  • Elektromotory - elektromotory Perkins mohou pracovat i za nejnáročnějších podmínek v různých typech prostředí. Kladem je dlouhá životnost a stabilní spolehlivost.

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.