Společnost Bosch má více než bohatou historii, která se začala psát na konci 19. století. Zajímavostí je mimo jiné, že první oficiální pobočka byla založena v roce 1920 v Praze. Vzhledem k politické situaci v Československu se na naše území společnost vrátila opět v 90. letech 20. století a je zde opět aktivní i s dceřinými firmami.

 

V průběhu existence společnosti je její jméno spojeno s inovativními technologiemi, vynálezy, které jdou ruku v ruce s pověstí důležitého investora a výrobce. V neposlední řadě považuje za svou přednost bezkonkurenční odborné znalosti a řešení šitá na míru.

 

Společnost Bosch má široký sortiment produktů i služeb od domácích spotřebičů a elektrického nářadí až po automobilovou techniku, mobilní aplikace, inženýrské služby či automatizaci v továrnách.

Výrobní závody společnosti se nachází v Jihlavě, Českých Budějovicích, Brně, Krnově a Albrechticích. V České republice zaměstnává Bosch bezmála 9 tisíc zaměstnanců s ročním prodejem třetím stranám ve výši 22 mld. Kč. V celosvětovém měřítku zaměstnává Bosch 69 500 lidí jen v oblasti vývoje a inovací, výsledkem čehož jsou stále nově registrované patenty a licence.

Specialisté pro komponenty vysokotlakých vstřikovacích systémů nafty a benzínu, originální a italské náhradní díly & zkušební stanice vstřikovacích systémů vznětových i zážehových motorů

Otevírací hodiny

Po-Pá: 7:30-16:00

20 let na trhu 
E-shop
Prodáváme produkty

DENSO, Stanadyne, Delphi, VDO (Continental), LUCAS, Fratelli Bosio, Redat, Firad, SpacoR, Rabotti, Iperdiesel, Seven diesel, Italské náhradní díly

  • Facebook Social Icon

@2019, T.A.D. Praha, s.r.o.